Volunteers

Name Class City State
Dan Alcombright 1983 Tucson AZ
Gilda Aliberti 1995 Billerica MA
David Amara 1996 West Hartford CT
Kerry Anderson 2003 Newton MA
Jon Anderson 1975 Montpelier VT
Nick Arcolano 2001 Lexington MA
Matthew Arner 1998 Hopkinton MA
Rick Aseltine 1975 Tyngsboro MA
Nick Baker 1975 Boylston MA
Elisa Baker 2002 Los Alamos NM
Bob Ballasty 1991 Dorchester MA
Melissa Banks 1996 Norwalk CT
Keith Barber 2001 Gallows Bay VI
Bill Barnes 1994 Ledyard CT
Neil Beardsley 2002 St. Petersburg FL
Kevin Beaulieu 1989 Milford  
Kim Beaulieu 1989 Milford MA
Carrie Belanger 1996 Boston MA
John Bell 1990 Cary NC
Al Belniak 1997 Southborough MA
Carl Benda 1984 Charlotte NC
Kate Bender 2003 Reynoldsburg OH
Frank Benham 1965 Palm Coast FL
Carl Benker 1991 Chicago IL
Suzanne Berry-Tongue 1997 Worcester MA
Scott Bicknell 1975 Rochester Hills MI
Christine Biscotti 2001 Worcester MA
Naomi Boatright 2003 Cambridge MA
Allen Bonde 1988 Medfield MA
John Booth 1980 Tinton Falls NJ
Timothy Bosco 1999 Boston MA
Jason Boudreau 2001 Raymond NH
Jay Bourgeois 1998 Douglas MA
Kellie Bourgeois 1998 Douglas MA
Kim Bowers 1990 Hebron CT
Chris Brassard 2001 Somerville MA
Cindy Braun 2002 Portsmouth NH
Craig Brock 1982 West Mifflin PA
Bob Bryant 1974 Rosedale NY
Bill Burgess 2001 New York NY
Toni Burns 1995 Dayton OH
Doreen Burrell 1994 Merritt Island FL
Dick Byrnes 1954 Sedona AZ
Carlos Calvo 2000 Framingham MA
Tom Cappelletti 1987 Broomfield CO
Peter "Caputa, IV" 1998 Marlborough MA
Kim Caserta 1995 Billerica MA
Jackie Chan 2004 Mansfield MA
Alyce Chen 1995 Cambridge MA
Cap Chenoweth 1964 Stowe VT
Darren Chin 1998 Los Angeles CA
Kimberly Chotkowski 1993 West Chester PA
Tasha Clark 2004 Norwood MA
Alex Clifford 2002 Gilford NH
Jennifer Cobb 2000 Danvers MA
Larry Cohen 1970 S. Easton MA
Mike Cohen 1969 Needham MA
Tracy Coifman 1993 Condado  
Dan Coifman 1967 Santurce PR
Cathy Connelly 1996 Shrewsbury MA
Tom Connerton 1981 Madison CT
Erin Convery 2001 Rochester MI
Jessica Cook 1997 Washington DC
Ned Corini 1986 Prompton Plains NJ
Chris Corpuz 1979 Santa Barbara CA
Carla Corrado 2000 Derry NH
Dave Cortese 1992 Redondo Beach CA
Tina Cotler 1981 Newburgh NY
Alison Cotner 1989 West Suffield CT
Casey Cotter 1962 Lakewood CO
Kristin Coughlan 2003 Hudson MA
Ginia Coulter 1985 Boca Raton FL
Jeff Coy 1991 Forest Hill MD
Jack Craffey 1979 Spring Grove IL
Rick Crispo 1998 Andover MA
Ray Cronin 1980 North Easton MA
George Crosby 1957 Ellicott City MD
Bill Cunningham 1977 Cincinnati OH
Brad Curtis 1979 South Dartmouth MA
Bob Daley 1981 Old Saybrook CT
Val Danos 1976 Phoenix AZ
Aline Davis 1993 Littleton MA
Kevin Davis 1993 Littleton MA
Hamid Davoodi 1981 Raleigh NC
Brad De Boer 1996 Bennington VT
David Deacon 1998 Johnston RI
Paul DeAndrea 1975 Franklin NY
Dwalin DeBoer 1996 Bennington VT
Vincent DeGiorgio 2001 Mansfield MA
Joe Del Ponte 1975 Portsmouth RI
Robert DelPaine 2001 Austin TX
Lonnie DeLuca 2002 Charlestown MA
Bob Demers 1968 Palo Alto CA
Raymond Denkewicz 1983 East Greenwich RI
Stacey DePasquale 1992 Maynard MA
Tara Devarakonda 1999 North Grafton MA
Kevin Dickert 2001 Watertown MA
Peter DiPietro 1976 Ridgefield CT
Sandy DiPietro 1976 Ridgefield CT
Anne Dodd 1975 Mont Vernon NH
Emily Dodd 2003 New York NY
Cathy Doherty 1989 Holden MA
Mike Donahue 1990 Burlington CT
Billy Dowell 1997 Worcester  
Kevin Doyle 1989 Newport RI
Edward Drechsel 1949 Gloucester VA
John Duell 2003 Hope Valley RI
Herb Dunnington 1980 Round Rock TX
Rich Durand 1979 Oradell NJ
Amanda Egan 2001 Lowell MA
Brock Ehnhert 2000 Prior Lake MN
David Emery 2002 Westford MA
Andrea Emery 2001 Springfield MA
Brian Faull 2001 Arlington MA
Terry Fay 1999 Halethorpe MD
Kate Fischer 1991 Flemington NJ
Gabriel Flores 1999 Wellesley MA
Dom Forcella 1970 Newington CT
Paul Fortier 1984 Princeton MA
Kurt France 1957 Palo Cedro CA
David Freeman 2001 New Milford CT
Gregory Friel 1990 Hoboken NJ
Matthew Friend 1993 Holden MA
Derek Fritz 2001 Rocky Hill CT
Tina Gallos 1999 Boxborough MA
Narayan Gangadhar 2001 Redmond WA
Jeff Gilbertson 1990 Honey Brook PA
Rosanna Glynn 1999 Cromwell CT
Stephen Golden 1977 Framingham MA
Jeff Goldmeer 1989 Niskayuna NY
Ed Gonsalves 1981 Swansea MA
Spike Goodhue 1989 Hermosa Beach CA
Art Gorneau 1991 Freehold NY
Denise Gorski 1975 Highland NY
Leslie Gottlieb 1984 Little Ferry NJ
Tim Gottlieb 1981 Port Jervis NY
Elizabeth Gowaski 1982 Marlboro MA
Matthew Grabowski 2001 Boulder CO
Stanley Graveline 1989 Baltimore MD
Tracey Greenberg 1987 Ashland MA
Justin Greenough 2001 Warwick RI
Laura Gregory Roberts 1993 Hartford CT
Rebecca Griffith 1991 Randolph NJ
John Grocki 1962 Phoenixville PA
Lynn Gustafson 1982 Valley WA
Sam Han 1998 Marietta GA
Christina Hancock 2003 Cincinnati OH
Timothy Hanley 2002 Royal Oak MI
Mick Hanly 1982 Old Saybrook CT
Brynn Hanson 2001 Burkburnett TX
Seth Hardy 2002 Brooklyn NY
Jennifer Hardy 2001 Fairfax VA
Jody Harris 1982 Acton MA
Dan Hartford 1974 Palo Alto CA
John Healy 1981 Litchfield CT
Erin Hicks 2004 Worcester MA
Mike Hoar 1995 Chelmsford

 MA

 

Jessica Hoepf 2001 Malden MA
Becky Hoffman 1998 New York NY
Dana Homer 2001 Holden MA
Stacy Hubbard 1998 Shrewsbury MA
Will Hyland 1984 Cos Cob CT
Mike Iassogna 1982 Newtown CT
Larry Israel 1961 Blackhawk CA
Dan Jacques 2001 Holden MA
Kim James 1998 Warren RI
Chris Jamieson 1997 Washington DC
Cory Jobe 1993 Plano TX
Alison Johnson 1997 Tolland CT
Edward Johnson 1980 Indianapolis IN
Tim Johnson 1971 Rockville MD
Dave Johnson 1966 Monroe OH
BJ Joseph 1984 Bolton MA
Gayle Joseph 1984 Bolton MA
Corinne Kachler 1996 Chalfont PA
Stephen Kapurch 1979 Manassas VA
Konstandinos Karachristos 1999 Meriden CT
Augie Kellermann 1946 Vero Beach FL
Jacqueline Kern 2002 Clinton MA
Leslie Kibiloski 1991 Scituate MA
Dale Kingsbury 1990 Birdsboro PA
Jason Kipp 1998 Bowie MD
Joe Klimek 1994 Westfield IN
Joyce Kline 1987 Cambridge MA
Paul Kokulis 1945 Potomac MD
Renee Koller 1995 Wheat Ridge CO
Steve Koshgarian 1970 Flemington NJ
Danielle Kotmel 2001 Rochester NY
Andy Krassowski 1983 Randolph NJ
Steve LaBranche 1996 Oakdale CT
Brian Lakin 1997 Hamden CT
Brian Landry 2004 Somerville MA
Kimberly Landry 1997 Gardner MA
Brian Lane 2001 San Diego CA
Jony Laplante 1999 Somerset NJ
Paul Laplume 2001 Freeport ME
Bill Lapp 2002 Plaistow NH
Jessica Lassonde 1999 Ashland MA
Benjamin Leclerc 2001 Redmond WA
Marc Lefebvre 1996 Medford MA
Stephen Lefemine 1979 Rochdale MA
Stacey Leisenfelder 2001 Liverpool NY
Stephen Lesser 2001 Redmond WA
Matt Lewis 2001 Malden MA
Debbie Li 2001 Crofton MD
Karen Liamos 1986 Pleasanton CA
Greg Lind 1991 Houston TX
Jeremy Little 1995 Wakefield MA
Mark Loeffler 1991 York ME
John Lojko 1963 Emmaus PA
Carlos Lopez 1986 Huntsville AL
Fran Lorey 1985 Corning NY
Michael Mahan 2001 New Orleans LA
Heather Maisey 2002 La Jolla CA
Rich Mariano 1975 Hopkinton MA
Amy Marr 1996 South Grafton MA
Greg Martel 1999 Franklin MA
Gregory Martin 1999 Portsmouth NH
Laura Matejik 2004 Washington DC
Scott Mathews 1982 Los Angeles CA
Joe Mayall 1980 South Dartmouth MA
Dennis Mayo 2003 West Greenwich RI
Will McBride 1974 Anchorage AK
Mark McCabe 1979 Sarasota FL
Molly McCabe Gagnon 1998 Pleasant Hill CA
Moses McCall 2002 Lowell MA
Julie McCullough 1996 Worcester MA
Heather McCusker 2001 Medford MA
Scott McDermott 1997 Imperial CA
Mary McDonald 1979 Austin TX
Michael McIntyre 1984 Austin TX
Deb McManus 1997 North Reading MA
Seth McNear 2001 Le Roy NY
Brian Mellea 1976 Los Altos Hills CA
Rick Mellor 1974 Castro Valley CA
Michael Messer 1991 Wichita Falls TX
Dennis Metrick 1977 Mount Laurel NJ
Amy Michalowski 1996 Holden MA
Gregory Milette 2002 Malden MA
Chris Milici 1999 Wrentham MA
George Miller 1985 Murfreesboro TN
Rudy Minar 1988 Still River MA
Ed Moffitt 1984 Andover MA
Serge Molinari 1980 Washington WV
Nick Mollo 1995  1995 MA
Roya Nabi 1999 Voorhees NJ
Marc Natrillo 2001 West Haven CT
Benjamin Nawrath 2000 Bellport NY
Manna Neghassi 2006 New York NY
Erin Nesbitt 1999 Hopewell Junction NY
Christopher Neumaier 1998 Arlington VA
Patti Newcomer-Simmons 1990 Waxhaw NC
Bob Newton 1940 Murrysville PA
Eric Nielsen 1995 Millbury MA
Ken Oberg 1970 Okatie SC
Joe O'Boyle 2002 Arlington MA
Samantha O'Connor 2002 Middleboro MA
Brooke O'Connor 1995 Billerica MA
Laura Olivieri 1999 Providence RI
Ollie Olivieri 1998 Providence RI
Dick Olson 1965 Bradenton FL
Chris O'Malley 2003 Alexandria VA
Phil O'Reilly 1961 Hilton Head Island SC
Kenneth Otto 1998 West Hartford CT
Lou Palecki 1980 Southborough MA
Constance Pappagianopoulos 1998 Glastonbury CT
Laura Pare Milici 1999 Wrentham MA
Anne Pareti 1998 Cambridge MA
Mehool Patel 1992 Haverhill MA
Si Patel 1967 Howell NJ
Eric Pauly 1998 Ayer MA
Gregg Pelleren 1993 Columbus OH
Lou Peluso 1985 W. Simsbury CT
Ray Perigard 1981 Savannah GA
Jacob Perkowski 2000 Worcester MA
Jeffrey Peterson 1996 Pepperell MA
Joe Pilsbury 1999 South Portland ME
Amanda Piper 1999 Poughkeepsie NY
Karen Plante 1996 York ME
David Proia  1999 Newton MA
Michelle Raab 1998 Lawrenceville GA
Jeevan Ramapriya 1998 Boston MA
Kirsty Reidy 1996 Friendswood TX
Karen Reinhagen 2003 Assonet MA
Les Reynolds 1950 Old Lyme CT
Jami Ricard 2001 Spencer MA
Bill Riccio 1988 Johnston RI
Dave Rice 1968 River Vale NJ
Benjamin Richards 1999 Cromwell CT
Christopher Ritacco 2003 East Brookfield MA
George Roberts 1995 Tolland CT
Darilyn Roberts 1990 Wolcott CT
Jorge Ros 1985 Guaynabo PR
Christos Ross 1983 Newburyport MA
Scott Rudge 1984 Boulder CO
Donald Ruef 1966 Portland CT
Steve Rusckowski 1979 Andover MA
Isaac Rutel 1999 Choctaw OK
Katrina Salamon 2004 Somerville MA
Rich Santora 1996 Dudley MA
Joe Santosuosso 1963 Woodinville WA
Donna Savelli 1996 Arlington MA
Enzo Scalora 1998 Ashland MA
Jennifer Schelly 2003 Tyngsboro MA
Beth Schweinsberg 2000 Baltimore MD
Kim Scofield 1996 Omaha NE
Deborah Scott 1997 Boston MA
Roy Seaberg 1956 Delray Beach FL
Jessica Sexton 2004 Boston MA
Rebecca Sgambati 1996 Benicia CA
Kevin Shea 1995 Longmeadow MA
Beka Shea 2003 Somerville MA
Tim Shea 1963 Attleboro MA
Jennifer Shiel Wyse 1994 Nahant MA
Kate Shore 2001 Williston VT
Mike Shorr 1992 Odessa FL
Aaron Shumate 2000 Gardena CA
Doug Sieber 1982 Boylston MA
Pete Sifferlen 1984 San Diego CA
Nina Simon 2003 Washington DC
Elaine Sistare 1997 Pomfret Center CT
Henry Skinner 1985 Westborough MA
Warren Smale 1994 Malta NY
Janelle Smith 2003 Jefferson MA
Sean Smith 1999 Schenectady NY
Jocelyn Smyth 1982 Hollis NH
Greg Snow 1998 Grand Rapids MI
Madeline Sola 2004 Farmington CT
Lydia Soleil 1997 Costa Mesa CA
Tom Solodyna 2001 Worcester MA
Pete Sommer 1966 Orchard Park NY
Susan Sontgerrath 1992 San Diego CA
Nil Soucek 1998 Denver CO
Emily Stanford 2001 Pine Hill NJ
Elizabeth Stank 2003 Lynn MA
Bim Stanton 1968 Golden CO
Frank Statkus 1985 Shrewsbury MA
Andrea Sturtevant 1999 Astoria NY
Mark Suennen 1996 New Boston NH
Christopher Supple 1993 Cape Elizabeth ME
Stephanie Sweet 1995 Sterling MA
Jack Sztuka 1970 Dennis Port MA
Frederick Tan 2001 Trumbull CT
Eric Tapley 2001 Worcester MA
Jo Tenczar 2001 Chelmsford MA
Melanie Tetreault 2001 Providence RI
Nate Thompson 2002 Austin TX
Jean Paul Thomsin 1985 Holmdel NJ
John Titus 1980 Lonsdale MN
George Tobin 1980 Montgomery Village MD
Pete Tousignant 1990 Windham NH
Wally Towner 1983 Chepachet RI
Jeff Trask 1981 Silver Spring MD
Jonathan Tripp 2000 San Diego CA
Teresa Tucchio 1988 Salem CT
Steve Tuch 1982 Clemmons NC
Ken Turnbull 1968 Dandridge TN
Erica Tworog-Dube 2000 Fitchburg MA
Donna Underwood 1993 Uxbridge MA
Justin Urban 1998 Tolland CT
Vicky Valentine 2000 Beacon NY
Manuel van Oordt 1995 Lima-41  
Bill VanHerwarde 1975 Darien CT
Ro Vassallo Nelson 1989 Millbury MA
Amy Vincent 2004 West Newton West Newton
Ken Virkus 1956 McAllen TX
Erika Wach 1997 Oxford PA
Ryan Walsh 1999 West Hartford CT
Jami Walsh 1997 Worcester MA
Myles Walton 1997 Cambridge MA
Ray Weavill 1979 Harrisburg PA
Michael Weber 2001 Manchester CT
Mark Weil 1989 Skokie IL
Noah Weisleder 1996 Elizabeth NJ
Kevin Weldon 1996 Littleton MA
Steve Wells 1962 Greenwich CT
Chad Wemyss 1996 Grapevine TX
Andrew West 2003 Wareham MA
Wes Wheeler 1954 Stamford CT
Bill Wheeler 1983 Rutland MA
Fred White 1968 Horseheads NY
Jeff White 1984 West Chester PA
Charlie Wilder 1981 Worcester MA
Benjamin Wilson 2003 Milford MA
Jessica Wimbrow 2002 Laguna Hills CA
Lauren Wojtkun 2002 Cambridge MA
Paul Wolf 1969 University Heights OH
Dorothea Wong 1992 South Windsor CT
Susan Woods 1985 1083 GS Amsterdam  
Natalie Woodworth Reed 2003 Bangor ME
Bob Woog 1968 South Orange NJ
Wei Ye 1998 Quincy MA
Michelle York 1994 West Hartford CT
Robert Zawistowski 1978 Bridgton ME

 

 
  • Email a Friend
  • Bookmark this Page
  • Share this Page